1. Ana Sayfa
  2. WhatsApp Plus İpuçları ve Püf Noktaları
  3. Birinin WhatsApp Plus kullanıp kullanmadığını nasıl öğrenebilirim?

Birinin WhatsApp Plus kullanıp kullanmadığını nasıl öğrenebilirim?


Bir kişinin WhatsApp Plus kullanıp kullanmadığını bilmeniz mi gerekiyor? Size bu durumları nasıl tespit edebileceğinizi anlatacağız.

WhatsApp Plus’ı kimin kullandığını anlamak için % 100 güvenilir bir yol diye bir şey yoktur. Yapabileceğiniz tek şey, gözünüzü ayırmayın ve irtibatınız olmadığı sürece şüphelerinizi onaylayabilecek herhangi bir işaret görüp görmediğinizi kontrol edin. Her durumda, aşağıdaki işaretlere dikkat edin:

  • Durum : Konuştuğunuz kişi durumunu asla sohbetlerinde göstermiyorsa, şüphelenmeye başlayın. WhatsApp Plus’ın ana özelliklerinden biri, bu bilgileri gizlememize izin vermesidir. Bu nedenle, hiç Çevrimiçi görünmeyen biriyle konuşuyorsanız, bu tür bir MOD kullandığının ilk belirtisi olabilir.
  • Bağlantı süresi : WhatsApp Plus’ın ana özelliklerinden bir diğeri, son görülen zamanı gizlememize izin vermesidir. Bu bilgileri kontrol ettiğinizde boş bir alan bulursanız, bu bir MOD kullanıyor olabileceğinin ikinci işaretidir.
  • Çift mavi tik yoksa : WhatsApp’a bir mesaj gönderdiğinizde ve kişiniz okuduğunda, çift mavi bir tik gösterir. Bir görüşmedeyseniz ve kişiniz size cevap veriyorsa, ancak gönderdiğiniz iletilerin çift mavi tik kontrolü yoksa, bu kişinin bir MOD kullandığını düşünmek için üçüncü bir işarettir. Bu çift mavi kontrol sadece size cevap verdiğinde görünürse, WhatsApp Plus’a yeni eklenen bir işlev olduğundan şüphelenmek için daha fazla neden var.
  • İfadeler göremiyorsan : Tüm MOD’lar bize resmi sürümünde mevcut olmayan ek ifadeler sunuyor. İfadeler gönderirseniz, ancak bunları telefonunuzun ekranında göremiyorsanız ve içinde soru işareti olan küçük bir kare görüntüleyebiliyorsanız, WhatsApp Plus veya başka bir MOD kullandığından dolayı teşekkür etmek için başka bir işaret daha var. Yalnızca aynı zamanda kullanıyorsanız, bu içeriği görebileceksiniz.
Yorum Yap

Yorum Yap