1. Ana Sayfa
  2. Whatsapp Plus
  3. GBWhatsApp Apk indir V8.25 (son sürüm)-2020
Trendlerdeki Yazı

GBWhatsApp Apk indir V8.25 (son sürüm)-2020

Whatsapp Plus indir son sürüm apk, Instagram Plus apk İndir, GB whatsapp indir, Yo whatsapp indir, Aero Whatsapp indir, OG WhatsApp indir, FM Whatsapp apk indir


GBWhatsApp Nedir?

GBWhatsApp-apk-indir-930x530-794x454

 

Eğer WhatsApp üzerinde tam kontrol almak istiyorsanız, o zaman GBWhatsApp uygulamasını kullanmaya başlamanız gerekir. Birçok şaşırtıcı özelliklere sahip WhatsApp modifiye bir sürümüdür. Bir çok özellikten, bazı olağanüstü olanlar – son görülme gizleme, çevrimiçi durum, temalar , mavi tik gizleme ve daha fazlası saklanıyor.

Hem rootlu hem de root olmayan akıllı telefonlarda çalışır ve daha önce belirttiğimiz gibi, Resmi WhatsApp uygulaması ile birlikte çalışabilir, böylece tek bir cihazda çift WhatsApp kullanabilirsiniz.

UYARI!
WhatsApp Plus, GB WhatsApp, YoWhatsApp, OGWhatsApp, Aero Whatsapp ve FM WhatsApp gibi uygulamalar, WhatsApp’ın değiştirilmiş versiyonlarıdır. Uygulamalar üçüncü taraflarca geliştirilmiştir. WhatsApp’ın üçüncü taraf uygulamalarından olan bu versiyonlarını indirip kullanmanız sizin sorumluluğunuzdadır.

İndirip ve kullandığınız üçüncü taraf WhatsApp uygulamalarından doğan WhatsApp Hizmet Şartlarının İhlalinden sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

GBWhatsApp APK Nasıl Kurulur?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, kullanıcılar köklü veya köklü olmayan akıllı telefondaki WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümünü yükleyebilir. Apk dosyasının yükleme işlemi gerçekten çok kolaydır. Android akıllı telefonunuza yüklemek için aşağıda verilen basit kılavuzu takip edin.

Adım 1. Her şeyden önce, Android akıllı telefonunuza apk dosyasını aşağıdaki indirme linkinden indirmeniz gerekiyor.

Diğer Modlar

WhatsApp Plus Apk indir V8.25 Son Sürüm | 2020

Diğer Modlar

YoWhatsApp Apk indir V9.0(son sürüm)-2020

Diğer Modlar

WhatsApp Aero Apk indir V8.12 (son sürüm)-2020

Diğer Modlar

OGWhatsApp Apk indir V8.25 (son sürüm)-2020

Diğer Modlar

FMWhatsapp Apk indir son sürüm V8.12 (Anti-Ban) 2020

Sürüm Bilgileri
İndirme: Ücretsiz

Sürüm Adı: V8.25

Dosya Boyutu: 52.5 MB

Sistem: Android 4.0 ve üzeri cihazlarda çalışır

Güncellenme: 21/12/2019

Önemli Not: Daha önce yasaklandıysanız

  1.  Lütfen Sohbetlerinizin Yedeğini Alın (Ayarlar> Sohbetler> Sohbetleri Yedekle)
  2. Önceki kurulu Whatsapp Plus’u kaldırın.
  3. GBWhatsApp son sürüm  versiyonunu indirin.
  4. GBWhatsApp son sürümü yükleyin ve Numaranızı Yeniden Doğrulayın.

 

 

Adım 2. Akıllı telefonunuzda indirdikten sonra, cihazınızda Bilinmeyen Kaynak’ı etkinleştirmeniz gerekir. Bunun için, Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar’ı ziyaret etmeniz gerekir.

 

 

Adım 3. Şimdi apk dosyasını kaydettiğiniz yere göz atın ve ardından yükleyin. Yükleme işlemi otomatik olarak Android’inizde başlayacak.

 

 

Adım 4. Şimdi birkaç saniye beklemeniz gerekiyor ve tamamlandıktan sonra, kurulum sürecinin tamamlandığını size söyleyen bir pop-up göreceksiniz.

Adım 5. Şimdi yüklü uygulamayı açın ve resmi WhatsApp uygulamasında yaptığınız gibi numaranızı doğrulamanızı isteyecektir . Tamamlandığında, harika özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap