1. Ana Sayfa
  2. İnstagram Plus
  3. instagram plus apk indir son sürüm | 2020
Trendlerdeki Yazı

instagram plus apk indir son sürüm | 2020


İnstagram Plus Nedir?

Instagram-plus-apk

 

İnstagram’ın indirme özelliği ve birçok gizlilik seçeneğine sahip benzer bir versiyonudur. Plus ile İnstagram’dan fotoğraf ve videolar indirebilirsiniz. Birinin sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. Ve profil resimlerinin tam boyutunu görüntüleyebilirsiniz. Otomatik olarak videoların sesli başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

 

instagram-plus-son-surum-indir-1-336x578

UYARI!
İnstagram Plus, Gb İnstagram ve Og İnstagram gibi uygulamalar, İnstagram’ın değiştirilmiş versiyonlarıdır. Uygulamalar üçüncü taraflarca geliştirilmiştir. İnstagram’ın üçüncü taraf uygulamalarından olan bu versiyonlarını indirip kullanmanız sizin sorumluluğunuzdadır. İndirip ve kullandığınız üçüncü taraf İnstagram uygulamalarından doğan İnstagram Hizmet Şartlarının İhlalinden sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

İnstagram Plus Özellikleri

İnstagram’dan video nasıl indirilir?

 1.  Video, resim, hikaye ve canlı akışları indirebilirsiniz.  2.  Hikayelere baktığınız karşı tarafa iletilmez.(Ayarlardan özelliği aktif edin)  3.  Mesajları okusanız bile karşı tarafa okundu olarak bildirilmez.(Ayarlardan özelliği aktif edin)  4.  Mesaj yazarken “yazıyor..” bildirimini gizleyebilirsiniz.(Ayarlardan özelliği aktif edin)  5.  Profil resimlerini tam boyutta görün  6.  Birinin profiline girince sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. (sizi takip ediyor)  7.  Yorumları veya arkadaşların profil açıklamalarını kopyalayabilirsiniz. (kopyalamak için metnin üzerine uzunca tıklayın)  8.  İstediğiniz bağlantıya tıklayıp tarayıcınızda açabilirsiniz.  9.  Videolar veya fotoğraflar için doğrudan URL’yi paylaşabilirsiniz. URL, yalnızca İnstagram sayfası olmayan fotoğraf veya videoyu içerecektir.  10.  İstediğiniz herhangi bir yorumu dilinize çevirebilirsiniz.  11.  Aynı anda hem orjinal İnstagram’ı hem de İnstagram Plus’u kullanabilirsiniz.  12.  Dilediğiniz temayı indirip kullanabilir veya kendi temanızı yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ediniz.  13.  En sevdiğiniz video oynatıcıda, İnstagram videoları oynatabilirsiniz.  14.  Fotoğrafları büyütüp yakınlaştırabilirsiniz.

İnstagram Plus Nasıl Kurulur?

Adım 1:  Aşağıdaki linkten android akıllı telefonunuza veya tabletinize indirin.

(Android 4.4 ve üzeri için geçerlidir.)

Not: Eğer Orjinal İnstagram’ı kaldırmak istemiyorsanız aynı anda iki İnstagram’ı da kullanabilirsiniz.

Adım 3:  Telefon ayarlarına gidin ve Ayarlar ➡ Güvenlik ➡ Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir seçeneğine tıklayın.

Adım 4:  Şimdi, indirdiğiniz Apk‘yı Android cihazınıza yükleyin, İndirme klasöründe bulabilirsiniz.

Adım 5:  Plus‘ı açın ve İnstagram hesabınıza girin veya yeni bir tane oluşturun.

 


İnstagram Plus İndir

 

Sürüm Bilgileri
İndirme: Ücretsiz

Sürüm: 10.14.0

Dosya Boyutu: 25 MB

Sistem: Android 4.0 ve üzeri cihazlarda çalışır

Güncellenme: 04/12/2019

İndirme hatası alanlar linke basılı tutup yeni sekmede açsın dosya inmeye başlar.

Instagram Plus Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Instagram Plus Nedir?

Daha önce tartıştığımız gibi Instagram Plus, yıllardır kullandığımız resmi Instagram Plus uygulamasının modded bir versiyonudur. Ancak orijinal sürüm bazı özelliklerden yoksun olduğundan, bazı üçüncü taraf uygulama geliştiricileri orijinal uygulamayı değiştirdi ve daha önce orjinalinde bulunmadığımız yeni özellikleri entegre etti.

Instagram Plus güvenli midir?

Evet derdim, Instagram Plus kullanmak için güvenli bir uygulama. Güvenliğiniz ve mahremiyetinizle ilgili herhangi bir problem olmayacak. Instagram Plus, en son resmi Instagram uygulamasının en üstünde oluşturulduğundan, tüm güvenlik ve gizlilik endişeleri göz önünde bulundurulur. Aslında, Instagram’ın üçüncü taraf versiyonunda söyleyebiliriz, sadece kullanışlı özelliklerin eklenmesi vardır. Uygulamanın diğer bölümlerinde değişiklik yapılmaz.

Yorum Yap

Yorum Yap