1. Ana Sayfa
  2. WhatsApp Plus İpuçları ve Püf Noktaları
  3. İPhone için WhatsApp Plus var mı?

İPhone için WhatsApp Plus var mı?


İPhone kullanıcılarının WhatsApp Plus’ı kullanma seçenekleri var mı? Belki, inanmıyor olabilirsiniz ama onlar farklı birkaç farkla. Sadece okumaya devam edin, size iOS için WhatsApp Plus MOD’u anlatalım.

Evet, iPhone için bir WhatsApp Plus var. İPhone sürümünü kullanabilmek için cihazınızda jailbreak olup olmamasına bağlı olarak iki seçenek vardır:

  • Jailbreak olmadan, size aşağıda birkaç satır sunduğumuz IPA dosyasını indirebilir ve size sunduğumuz Cydia Impactor‘un bir aracını kullanarak yükleyebilirsiniz.
  • Jailbreak ile, iPhone ve iPad uygulamalarının resmi deposunda bulunmayan nihai deposu Cydia aracılığıyla yüklenir . Eğer durum buysa, sadece Cydia’yı ziyaret etmeli ve orada aramalısınız.

 

 

 

Bu WhatsApp Plus’ın Android sürümü ile aynı içerik oluşturucular tarafından geliştirilmediğine dikkat çekmeliyiz. Aslında, resmi olarak WhatsApp ++ veya WA ++ olarak adlandırıldığı için aynı ad olarak bile bilinmemektedir. İOS’ta, WhatsApp MOD’ları o kadar popüler değil ve bu nedenle kullanılabilirliği çok fazla yok.

Android’de olduğu gibi, iPhone için bu WhatsApp + sürümü bize, okunmuş mesajlar için çift mavi tikini gizleme veya en son çevrimiçi zamanımızı kişilerimize gizleme gibi farklı avantajlar sunuyor. İkincisi için, arabirimi veya bir kerede daha fazla ve daha büyük dosya gönderme seçeneği için birçok özelleştirme seçeneği eklememiz gerekiyor.

Bu tür bir aracı kullanmayı seçerseniz, artık resmi uygulamayı kullanmayacağınızı ve düzenli güncellemeler almayacağınızı unutmayın. Ayrıca, WhatsApp’ın bu tür bir uygulamanın kullanımını her seferinde engellediğini dikkate alın: Kişilerinizle sohbete devam etmek istiyorsanız MOD’unuzu kaldırmak ve resmi sürümü yüklemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak, hem resmi sürümün hem de bu MOD’un telefonunuzun ekranında herhangi bir sorun yaşamadan birlikte varolabileceğini unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap