Sorumluluk Reddi

İstediğin yerde paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler sadece genel bilgi amaçlıdır. Plusyukle.com sitesi bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (plusyukle.com) bulduğunuz her türlü bilgiyi almanız kesinlikle sizin sorumluluğunuzdadır. Plusyukle.com web sitemizin kullanımına bağlı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir zarar ve / veya zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Geçici Olarak Yasaklanan Hesap Hakkında

WhatsApp plus, GB WhatsApp, Yo WhatsApp, WhatsApp Aero, OG WhatsApp ve FM WhatsApp  resmi WhatsApp’ın en bilinen alternatif versiyonlarıdır. Bunlar ayrıca üçüncü taraflarca geliştirilen ve değiştirilen WhatsApp MOD olarak da bilinir. WhatsApp bu uygulamalara izin vermiyor ve bu uygulamalar WhatsApp’ın hizmet şartlarını ihlal ediyor . WhatsApp MOD kullanıyorsanız, Hesabınızda geçici / kalıcı bir yasaklanma olabilir. Asıl hesabınızı veya cep telefonu numaranızı MOD WhatsApp’ta kullanmamanız, geçici veya oluşturulmuş bir cep telefonu numarası kullanmanız kesinlikle tavsiye edilmez (Sitemizde bulunan tüm WhatsApp MOD sürümleridir).

Bu web sitesi aracılığıyla diğer web sitelerine link verebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamak için çaba sarf etsek de, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ olmuş bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce oluşabilir.

Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışındaki farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

İzin
Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddi beyannamemizi ve şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.