1. Ana Sayfa
  2. WhatsApp Plus İpuçları ve Püf Noktaları
  3. WhatsApp Plus ile 2 WhatsApp numarası nasıl kullanılır?

WhatsApp Plus ile 2 WhatsApp numarası nasıl kullanılır?


WhatsApp Plus’ı kullanarak iki WhatsApp telefon numarasına sahip olmanın püf noktası. Aynı telefonda iki hesabın çalışmasının iki farklı yolu: diğer MOD’ları kullanma veya uygulamaları klonlamaktır.

WhatsApp Plus kullanarak iki WhatsApp telefon numarasına sahip olmak için, diğer WhatsApp MOD’ları yüklemeniz veya bu işletim sistemindeki mevcut uygulamaları klonlamak veya çoğaltmak için seçeneklerden birini kullanmanız gerekecektir. Ancak, bu seçeneklerden herhangi biri , çift simli bir telefonda veya iki telefonda, iki çalışan telefon numarasına sahip olmanızı gerektirir .

Seçenek 1: WhatsApp Plus ve başka bir WhatsApp MOD kurma

İlk tercihiniz WhatsApp Plus ve GBWhatsApp veya WhatsApp Aero gibi başka bir WhatsApp MOD kullanmaktır.

İlk olarak, WhatsApp Plus’ı sitemizden indirin ve yükleyin. Ardından, yüklemeyi normalde diğer Android uygulamalarında yaptığınız gibi başlatın.

Uygulama yüklendiğinde yapmanız gereken tek şey, kurmak ve çalışmasını sağlamak için ilk telefon numaranızı kaydetmektir.

Ardından, aynı prosedürü mevcut WhatsApp MOD’larından herhangi biri ile tekrarlamanız gerekir . Mevcut başka herhangi bir MOD’u seçebilmenize rağmen GBWhatsApp veya WhatsApp AERO kullanmanızı öneririz.

Bununla birlikte, size sunduğumuz bu iki seçeneğin ötesinde doğru çalışacağını ve çalıştıklarını doğruladığımızı %100 garanti edemeyiz. 

Bu ikinci kurduğunuz WhatsApp Mod‘unu ikinci telefon numaranızla kurun. Numara doğrulama mesajını alabilmek için telefon numarasının çalışır durumda olduğundan emin olun.

  • Bu noktadan sonra, biri WhatsApp Plus ve diğeri seçtiğiniz ek MOD ile çalışan iki telefon numaranız olacak.

Seçenek 2: Uygulamaları klonlama

İkinci seçenek, bir uygulamayı klonlamaktır, bu durumda WhatsApp Plus. Bu, telefonun kendisinden (bazı üreticiler bunu yapmak için kendi araçlarını içerir), işletim sistemi araçlarından (Android’in en son sürümleri farklı kullanıcı profilleri ile çalışmaya izin verir) veya üçüncü taraf bir uygulama olan Parallel Space‘i kullanarak yapılabilir temel olarak bu özelliğe sahip olmayan telefonlar için ilk seçeneğimizin aynı özelliklerini sunar.

  • Yerel uygulama klonlama : Samsung, Huawei, Xiaomi, OnePlus veya Oppo, işletim sistemindeki uygulamaları klonlamak için kendi araçlarını ekleyen telefon üreticileri. Bu araca genel olarak Clone Apps veya Dual Apps denir ve genellikle Android ayarlarında bulunur. Böyle bir telefonunuz varsa, işletim sistemi sürümünüzde böyle bir seçenek olup olmadığını kontrol edin. 

Klonlayabileceğiniz ve WhatsApp Plus’ı içermesi gereken uygulamaların bir listesini sunmalıdır. Bir klon yapın. Uygulama menünüze döndüğünüzde, yenisinin ikincisi ve bir kilit simgesiyle iki WhatsApp Plus simgenizin olduğunu göreceksiniz.

Uygulamaya girin ve yapılandırmak için ikinci bir WhatsApp Plus’a baktığınızı göreceksiniz. Yapmanız gereken tek şey ikinci telefon numaranızı kaydetmek ve doğrulama kodunu girmek, böylece aynı cihazda farklı telefon numaralarıyla çalışan iki WhatsApp Plus olur.

  • Kullanıcı profilleri : Android 5.0 sürümünden tanıtıldı Lollipop bir cihaz için birden fazla kullanıcı oluşturma seçeneği. Parmağınızı yukarıdan aşağıya doğru kaydırarak Ana Sayfanızda bildirim menüsünü görüntüleyin ve bu bildirim çubuğunun ve hızlı ayarların görünümünü genişletmek için işlemi tekrarlayın. 

Tüm simgeler arasında, bir kişinin klasik büstü olan kullanıcı simgesini göreceksiniz: üzerine dokunun. Kullandığınız kullanıcıyı ve Misafir ekle ve Kullanıcı ekle‘yi görebileceğiniz yeni bir menü görüntülenecektir. 

+ Düğmesini tıklayarak yeni bir kullanıcı oluşturun. Yeni kullanıcıyı ayarlayın, ana hesapta kullanılandan farklı bir Google Hesabına ihtiyacınız olacaktır. Şimdi WhatsApp Plus’ı indirin ve normal şekilde yükleyin. İkinci telefon numaranızı kaydedin, iki WhatsApp Plus istemcisinin yapılandırmasını tamamlamış olacaksınız. 

Ancak, bu yöntemle, birinden veya diğerinden mesaj okumak ve göndermek için kullanıcı hesapları arasında geçiş yapmanız gerekir.

  • Paralel Space : Bu uygulama, uygulamaları klonlamanıza olanak tanır, telefonunuzun bu özelliği yoksa, ilk senaryoda bahsettiğimiz üreticilerin seçeneklerine mümkün olan en iyi alternatiftir. Yaptığı şey, WhatsApp Plus gibi önceden yüklenmiş bir uygulamayı çoğaltmaktır.

Kullanımı basit. Bir kez açıldığında, yüklü uygulamaları algılar ve hangilerini klonlayabileceğini söyler, aralarında WhatsApp Plus’ı zaten yüklediğiniz için görebileceksiniz. Uygulamayı klonla’yı seçin ve işiniz bittiğinde yüklü uygulamalar menünüzde yeni simgeyi arayın. Her zaman olduğu gibi, ikinci telefon numaranızla kaydolun ve bittiğinde, her iki telefon numarasının da aynı telefonda ve aynı uygulamayı kullanarak keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap