1. Ana Sayfa
  2. WhatsApp Plus İpuçları ve Püf Noktaları
  3. WhatsApp Plus’ı kullanırken WhatsApp’tan yasaklanabilir miyim?

WhatsApp Plus’ı kullanırken WhatsApp’tan yasaklanabilir miyim?


WhatsApp Plus benzeri bir WhatsApp MOD’u kullanarak belirli riskleri göze almış olursunuz. Yasaklanabilir misiniz? Bu anlık mesajlaşma uygulamasında hesabınıza neler olabileceğini açıklamaya çalışırken bu soruya cevap vereceğiz.

whatsapp plus yasaklanma

Evet: WhatsApp Plus veya başka bir gayri resmi WhatsApp MOD kullanmak , herhangi bir mesaj göndermenize veya almanıza izin vermeyerek hizmetten men edilmenizi sağlayabilir.

Bu uygulamalar, yeni işlevler özellikleri sunmak için orijinal kaynak kodunu izinsiz değiştiren resmi olmayan geliştirmelerdir. Bu uygulama yasadışıdır ve bu nedenle hizmetlerinin izinsiz olarak ve kullanıcılarına dayatılan kullanım koşullarına ve koşullarına uyulmadan kullanıldığını düşünen WhatsApp Messenger sahipleri tarafından takip edilmektedir.

Genel olarak, bir MOD kullanıcısı yasaklandığında, asla kalıcı bir önlem değildir . Bugüne kadar, kullanıcılara hesaplarının engellendiği bildirilir ve bu sürümü kaldırmaya ve geri almak için resmi istemciyi yüklemeye davet edilir. Ancak, bu, uygulamanın koşullarını ve kullanım şartlarını ihlal etmeye devam ederseniz, hesabınıza kalıcı yasaklar uygulayamayacakları anlamına gelmez.

Öte yandan, mevcut ana MOD’lar yavaş yavaş bu sorunu önlemek için antiban fonksiyonları ve araçları ekledi. Bunu yaparak, Facebook’un getirdiği kısıtlamaları aşmaya ve bu gelişmelerin yararlı ömrünü uzatmaya çalıştılar.

WhatsApp Plus’ın 2012’de ilk ortaya çıkmasından bu yana, kullanıcılar birkaç kez takip edildi ve yasaklandı. Yasaklar, belki de WhatsApp’ın kullanıcıları daha yoğun takip etmeye karar vermesi veya antiban önlemlerinin çalışmayı durdurması nedeniyle düzenli olarak gerçekleşti. Her durumda, buradaki önemli sorun, hesabınızın WhatsApp Plus veya mevcut başka bir MOD’u kullanmak için yasaklanabileceğini bilmenizdir. Almak zorunda olduğun risk bu.

Yorum Yap

Yorum Yap